Obisk partnerjev v Sloveniji (okt 2019)

Od 21. do 25. oktobra 2019 je bilo vzdušje na naši šoli obarvano ne le jesensko in predpočitniško, temveč predvsem evropsko. Poleg organizacije drugega mednarodnega delovnega sestanka vseh koordinatorjev projekta, ki je v prostorih OŠ Šmartno pod Šmarno goro potekal v ponedeljek, 21. oktobra, so se učenci in učitelji namreč intenzivno pripravljali na pester in zagotovo nepozaben špansko obarvan teden, saj smo v okviru načrtovanih projektnih aktivnosti na šoli gostili 8 učencev in 2 učitelja iz frančiškanskega kolidža La Purisima Franciscanas iz Valencije v Španiji.

S tednom izmenjave  se je spodbujala izmenjava izkušenj, spoznavanje kulture in  običajev, interakcija v tujem jeziku, prijateljski odnosi, ki presegajo meje držav in še marsikaj.

Kaj vse se je dogajalo in kakšne aktivnosti smo pripravili v okviru izmenjave, si lahko preberete in ogledate TUKAJ in TUKAJ.